Natančnost rezervnih delov orodja za brizganje plastike plesni

Osnovnih informacij o

Model NO.:5569Blagovne znamke: Gemte
Specifikacija: SGSIzvor: Shenzhen, Kitajska
HS kodo: 8480410090

Specifikacije
Rezervni deli brizganje plastike
1. veliko design
2. tovarna cena
3. Clientand #39; s design na voljo

Opis izdelka:
Vse vrste rezervnih delov brizganje plastike s materialov
1. velikost: V skladu z risbo.
2. vse lahko naredimo
3. embalaža: Standard izvoz škatli z paletizirano ali kot vaš zahtevek
4. zdravljenje: kot stranke, ki zahteva
5. površine: različno kot so slikarstvo, visoko sijajni, škropljenje, anodno oksidacijo, EDM andamp; Visoke nohte, prekrita kromova/nikelj, krom, pištolo-prevleka, Silkscreen, prosojno ali prosojna, čopič, gume barve, peskanje itd.
6. trgovinski pogoji: FOB shanghai in zato primeren za uvoz iz nas.
7. plačilo: T/T, Western Union,
8. vzorec pretočni čas: v roku 7 dni.
9. dobavni rok: 7 delovnih dni temelji na delih, ki jih potrebujete
10. vzorec naloga sprejemljivo.

O podjetju:

Naše podjetje je bilo ustanovljeno leta 1998, vključevanje Randamp; D in prodajo. Pokriva območje 6, 000sqm. Z naše bogate izkušnje in marljivi in delavni uslužbencev, lahko srečamo različne zahteve iz različnih vrst strank. Skušali bomo naše najboljše postregli in upam, da postane eden od vaš prijatelj in poslovni partnerji.

Storitev: Naše podjetje ima skupino izkušenih tehnični inženir, in lahko oblikujemo kalupe in obdelovalni napeljave in najti najboljše rešitve za vaš projekt. Člani naše ekipe lahko tudi celotno kontrolo kakovosti načrta za vsako dobavo. Imamo tudi stranke servisnega osebja z angleško govoreči sposobnost za prevajanje customersand #39; potrebe za kitajski inženirji.

Ekipa: Naša ekipa je polno mladostno vigor, Set, inženiring oddelek, oddelku za oblikovanje, oddelek za naročila, komerciala, Ministrstvo za finance, in velikoserijske proizvodnje delavnica. Naš slogan je andquot, kakovost je prva, stranka najprej! andquot;

Partner: S 13 let razvoja, Gemte družba je vložila v več tovarnah za pomoč podjetij za zmanjšanje proizvodnih stroškov in večji konkurenčnosti vašega cenjenega podjetja. Mi toplo Dobrodošli novi poizvedovanja iz podjetja po vsem svetu. Naše izdelke so izvozili v več kot 20 državah in regijah, kot je Japonska, ZDA, Kanada, Nemčija, EU in jugovzhodne Azije. Gemte obljublja, da citiram najbolj razumno ceno in najboljšo storitev v 24 urah po prejemu vaše povpraševanje.

Opis izdelka